poniedziałek, 20 sierpnia 2012

heroes


Marta Parker - osiemnastolatka , pochodzi z Polski. Jednak pewne wydarzenia sprawiły, że opuściła kraj. Zmieniła się, już nie jest Martą Kowalską, tylko Marta Parker. 
Zayn Sparks - dwudziestolatek, sąsiad Marty. Poznali się w dziwnych okolicznościach, staną się sobie bardzo bliscy. Pewne wydarzenia spowodują, że nie będą się rozstawać ani na chwilę. 
Patrick Connor - dwudziestolatek. Także pochodzi z Polski. Wyjechał razem z Martą, aby nie była sama w nowym miejscu, nowym życiu. Był bardzo zamieszany w wydarzenia, które spowodowały ucieczkę Marty do innego kraju. 


Alex Miller - dwudziestolatek. Przyjaciel Patricka, poznali się w pracy. Pochodzi z Iranu, jednak opuścił swój kraj, gdy skończył szesnaście lat. Nie chciał zginąć, jak większość jego rodziny, przyjaciół. Przyzwyczajenie do nowego życia zajęło mu sporo czasu.


Emma Watson - siedemnastolatka, brytyjka. Przyjaciółka Marty, pomogła jej zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Jest osobą skrytą, nie lubi rozmawiać o swoich problemach. 


Beth Campbell - siedemnastolatka, pochodzi z Irlandii. Mieszka w Londynie z przyjaciółką - Danielle. Jest kompletnie obcą osobą dla Marty, Emmy, Alexa i Patricka. Jednak pewna sytuacja spowoduje, że będą sobie bardzo bliscy.


Danielle Shirazi - dziewiętnastolatka z Irlandii. Przeprowadziła się do Londynu ze względu na fakt, że dostała angaż w branży muzycznej, a dokładniej posadę asystentki właściciela agencji muzycznej. 

1 komentarz: